Vánoce i Silvestr již za námi.

2. ledna 2014 v 10:38 | {Weilí} |  Mé zápisky ze života
Takže Vás po dlouhý době zdravím :) a posílám všem novoroční přátelskou pusku na líc :)

VÁNOCE..
Tak ty bych moc nekomentovala :D velkým dárkem bylo stěhování. Stěhujeme se do menšího bytečku, hlavně do tepla. A dárky? Jenom zbytečně utracené peníze, protože sem stejně nic nechtěla, tedy ano, chtěla, ale to mi nikdy ''Ježíšek'' nedonese, to co bych chtěla já, s tím nesouhlasí má matka, se kterou bydlím. Chtěla sem pod stromeček zabalenýho mýho přítele Toma :3 ae to se fakt nestane, takže si ho časem zabalím sama :D. Jinak sem dostala od miláčka krém a voňavku, to bylo asi tak jediné co se mi ze všeho nejvíce líbi a co mi udělalo obrovskou radost :3. Potom sem dostala od tety - voňavku, modrý lak na nehty, diařek který se mi moc líbí, sou tam i polička třebas kolik toho chci ušetřit, co chci změnit v tomto roce apod... No, potom sem dostala nějaké to oblečení a jinak nic extra :)
Kubíček (moje korelka, více informací o ni dám pozdějic) dostal užasnou hračku která se mi šíleně líbila už jenom když sem se na ni podívala. Sou to vlastně 3 hračky v 1 :3 je to zrcátko se zvonečkem, taková ta pohyblivá andulka v budce a žebřík. Strašně moc se mu to líbí :3. A na Vánoce sem mu udělala přestavbu v jeho klícce, a teˇˇd to tam vypadá mnohem líp :D.

SILVESTR..
Tak ten byl bombastickej jelikož sem ho neslavila s matkou, takže žádná hádka nebyla a jak se říká - jak na nový rok tak po celý rok. Minulý rok sme se hádaly a jak to dopadlo, přes prázdniny sme se hádaly, přes Vánoce taky... cely rok byl uhádaný. Ale letos šla máma spát do nového bytečku spolu s mou menší sestrou, a já sem zůstala u babči kde byl i její přítel :) . Takže sme pili a pili :D a ja potom svou neopatrností rozbila babičce vázu -_- no co už, asi letos budu nemehlem :D ae aspoň sme se nehádali, byla sem ráda že sem s babčou a né s mámou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama