Leden 2014

Navždy v naších srdcích <3

8. ledna 2014 v 19:03 | {Weilí} |  Mé zápisky ze života
Dne 4. 1. 2014 v 8:30 mi umřela nejmilovanější Korelka, kterou sem Vám ani nestihla představit. Kubíček měl rok a půl a umřel na neznámou příčinu. Ráno sem ho našla v pravém horním rohu klece, hlavičku měl pod křídly, ale ještě nebyl mrtvý... měl předsmrtní takovéty.. tiky.. ještě prostě byl mezi námi jednou nožkou. Tak sem u něho seděla a brečela do doby než umřel úplně :( ještě pořád se s jeho smrtí nemohu vyrovnat.. byla to pro mě moc velká rána. Kubíček byl muj nejlepší zvířecí přítel <3 MAM TĚ RADA KUBÍČKU <3 NAVŽDY V MÉM SRDÍČKU <3

Toto sou starší fotečky, když byl ještě takovéto malé ptáčátko.

Den před jeho smrtí sem ho chtěla vyfotit, ale pak sem si řekla .. ,,no co, fotnu ho zítra, dneska ho už nebudu lekat s foťáčkem'', ale to byla ta chyba.. druhý den ráno už odcházel za svou kamarátkou andulkou Kattynkou, která umřela před rokem a třičtvrtě na neznámou nemoc, umřela nečekaně.. nebyla ani v rohu klece. S Kattynkou sem se ani nestihla rozloučit, s Kubíčkem ano... Po obou se mi moc moc stýská. MÁM VÁS OBA MOC MOC RÁDA ZLATÍČKA <3

Vánoce i Silvestr již za námi.

2. ledna 2014 v 10:38 | {Weilí} |  Mé zápisky ze života
Takže Vás po dlouhý době zdravím :) a posílám všem novoroční přátelskou pusku na líc :)

VÁNOCE..
Tak ty bych moc nekomentovala :D velkým dárkem bylo stěhování. Stěhujeme se do menšího bytečku, hlavně do tepla. A dárky? Jenom zbytečně utracené peníze, protože sem stejně nic nechtěla, tedy ano, chtěla, ale to mi nikdy ''Ježíšek'' nedonese, to co bych chtěla já, s tím nesouhlasí má matka, se kterou bydlím. Chtěla sem pod stromeček zabalenýho mýho přítele Toma :3 ae to se fakt nestane, takže si ho časem zabalím sama :D. Jinak sem dostala od miláčka krém a voňavku, to bylo asi tak jediné co se mi ze všeho nejvíce líbi a co mi udělalo obrovskou radost :3. Potom sem dostala od tety - voňavku, modrý lak na nehty, diařek který se mi moc líbí, sou tam i polička třebas kolik toho chci ušetřit, co chci změnit v tomto roce apod... No, potom sem dostala nějaké to oblečení a jinak nic extra :)
Kubíček (moje korelka, více informací o ni dám pozdějic) dostal užasnou hračku která se mi šíleně líbila už jenom když sem se na ni podívala. Sou to vlastně 3 hračky v 1 :3 je to zrcátko se zvonečkem, taková ta pohyblivá andulka v budce a žebřík. Strašně moc se mu to líbí :3. A na Vánoce sem mu udělala přestavbu v jeho klícce, a teˇˇd to tam vypadá mnohem líp :D.

SILVESTR..
Tak ten byl bombastickej jelikož sem ho neslavila s matkou, takže žádná hádka nebyla a jak se říká - jak na nový rok tak po celý rok. Minulý rok sme se hádaly a jak to dopadlo, přes prázdniny sme se hádaly, přes Vánoce taky... cely rok byl uhádaný. Ale letos šla máma spát do nového bytečku spolu s mou menší sestrou, a já sem zůstala u babči kde byl i její přítel :) . Takže sme pili a pili :D a ja potom svou neopatrností rozbila babičce vázu -_- no co už, asi letos budu nemehlem :D ae aspoň sme se nehádali, byla sem ráda že sem s babčou a né s mámou.