{Weilí} Má maličkost

1. října 2013 v 16:04 | {Weilí}
,,Kdo je Weilí?''
Weilí je dívka z města jménem Kristýna. Své jméno nemá v lásce, a proto ji spolužáci začali říkat Wiky. Od této přezdívky byla odvozena tato nová, blogová.


Je mi 16. Mám vlasy zbarvené do tmavě blond. Sem velké kvítko a studuji Gymnázium a Obchodní Akademii již druhým rokem. Studuji obor Informační technologie, díky kterému jsem poznala, že se v budoucnu chci zajímat o Matematiku, Fyziku nebo chemii, chtěla bych být prostě profesorkou. Ale jako druhá varianta je, že mě táhne grafika a počítače. Takže časem se rozhodnu, o co se chci zajímat. A co bych dále chtěla rozvíjet.
Doma chovám papouška Jakuba, je to roční korela. Je děsně ukecaná, už ráno jak vstávám mě musí pozdravit svým ,,ahoj''. Kuba poslouchá jenom mě. Má rád různé kroužky a blbinky co si může dávat na hlavu, tzv. dělá ze sebe dívčinu.
Moje povaha? Ta není zrovna růžová. Jsem ve znamení Raka, ale příjdu si jako bych byla Štír. Sem nesnášenlivá, protivná, urážlivá, výbušná, sobecká a mnoho dalšího. Mám chvilkové zkraty, takže sem jak sopka která chrlí lávu. Ale jinak sem bezproblémová, kamarádská, milá a hodná. Mouše bych neublížila.
Ráda pracuju s grafikou a s lidmi. Miluju děti a zvířata. Také ráda nosím bláznivé a praštěně výrazné barvy. Jo a málem bych zapomněla, nosím rovnátka a brýle.
Snad sem Vás nijak nepolekala a že kvůli mně zde nebudete chtít chodit. Tak Čágos a přeji příjené čtení našich článků.
~~~
Mé zápisky ze života
~~~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroll Caroll | Web | 27. prosince 2013 v 16:07 | Reagovat

Páni, taky jsme měli korelu :) Budu se těšit na tvé články!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama