Říjen 2013

Školní pomůcky

2. října 2013 v 12:56 | {Weilí}
V této složce můžete najít seminární práce, prezentace, referáty a mnoho dalašího..

Chemie
Fyzika
Grafika
Elektronické publikování
Český jazyk
Ekonomika
Technická angličtina
~
ČLÁNKY SE DOPLNÍ A UPRAVÍ

Kontakty

1. října 2013 v 20:43 | {Weilí}
email: Wikousek69@seznam.cz

Adminka

1. října 2013 v 20:17 | {Weilí}
Noo, jelikož jste zavítali na můj "elegantní" blog, tak Vás asi zajímá kdo to tu řídí že? :D

Hlavním adminem a zakladatelem blogu je Weilí.

Weilí (neboli já) budu psát články ohledně školy, přidávat grafiku, psát příběhy, psát o papoušcích a dávat rady dívkám. Více o mně se můžete dovědět na této adrese www

{Weilí} Má maličkost

1. října 2013 v 16:04 | {Weilí}
,,Kdo je Weilí?''
Weilí je dívka z města jménem Kristýna. Své jméno nemá v lásce, a proto ji spolužáci začali říkat Wiky. Od této přezdívky byla odvozena tato nová, blogová.


Je mi 16. Mám vlasy zbarvené do tmavě blond. Sem velké kvítko a studuji Gymnázium a Obchodní Akademii již druhým rokem. Studuji obor Informační technologie, díky kterému jsem poznala, že se v budoucnu chci zajímat o Matematiku, Fyziku nebo chemii, chtěla bych být prostě profesorkou. Ale jako druhá varianta je, že mě táhne grafika a počítače. Takže časem se rozhodnu, o co se chci zajímat. A co bych dále chtěla rozvíjet.
Doma chovám papouška Jakuba, je to roční korela. Je děsně ukecaná, už ráno jak vstávám mě musí pozdravit svým ,,ahoj''. Kuba poslouchá jenom mě. Má rád různé kroužky a blbinky co si může dávat na hlavu, tzv. dělá ze sebe dívčinu.
Moje povaha? Ta není zrovna růžová. Jsem ve znamení Raka, ale příjdu si jako bych byla Štír. Sem nesnášenlivá, protivná, urážlivá, výbušná, sobecká a mnoho dalšího. Mám chvilkové zkraty, takže sem jak sopka která chrlí lávu. Ale jinak sem bezproblémová, kamarádská, milá a hodná. Mouše bych neublížila.
Ráda pracuju s grafikou a s lidmi. Miluju děti a zvířata. Také ráda nosím bláznivé a praštěně výrazné barvy. Jo a málem bych zapomněla, nosím rovnátka a brýle.
Snad sem Vás nijak nepolekala a že kvůli mně zde nebudete chtít chodit. Tak Čágos a přeji příjené čtení našich článků.
~~~
Mé zápisky ze života
~~~